T-2 Uvodnica  
www.T-2.Net  |  Kontakti   |  Uporaba piškotkov   |   torek, 2.9.2014, 11:09
 
T-2 TV portalIskanje v videotekiTV SporediTV ProgramiPriljubljeni 
 
Pomanjšaj črkePovečaj črke
 
 
 
 
 
Spored za dan: 02.09.2014
SLO 1
 
 

 
00:55Duhovni utrip: Kamp društva "Vesela novica"
ponovitev
01:10Dnevnik
ponovitev
01:35Slovenska kronika
ponovitev
01:50Vreme
ponovitev
01:55Šport
ponovitev
02:00Dnevnik Slovencev v Italiji
02:25Infokanal
06:00Kultura
ponovitev
06:05Odmevi
ponovitev
06:55Dobro jutro
10:40Duhovni utrip: Kamp društva "Vesela novica"
ponovitev
10:55City folk - Ljudje evropskih mest: Maribor
dokumentarna serija
11:50Sledi: Majda Marija Souček
oddaja TV Maribor
12:15Opus: 40 let umetniškega dela Igorja Švare, zbirka Slovenskega okteta v Solkanu in pevska šola Diega Bariossa Rossa
ponovitev
13:00Prvi dnevnik
13:20Vreme
13:25Šport
13:30Studio City
ponovitev
14:20Obzorja duha: Stiska mladih
ponovitev
15:00Poročila
15:10Mostovi - Hidak: Kanape - Kanapé
15:50Village Folk - Ljudje podeželja: Ekokmetijstvo na Siciliji
dokumentarna serija
16:00Musti: Novi sosedje
risanka
16:05Larina zvezdica: Bavbavček
risanka
16:20Maks in Rubi: Rubi vadi klavir
risanka
16:25Ribič Pepe: Venci vejli
mozaična oddaja za otroke
17:00Poročila ob petih
17:10Vreme
17:15Šport
17:25Posebna ponudba
izobraževalno-svetovalna oddaja
17:55Globus
18:25Svet živali: Žaba Žiki
risanka
18:30Trala trali: Sramežljiva Flavta
risanka
18:40Luka, reševalni čoln: Stari Tona
risanka
18:45Pujsa Pepa: Robidovje
risanka
18:55Vreme
19:00Dnevnik
19:30Slovenska kronika
19:45Vreme
19:50Šport
20:00Paradiž
angleška nadaljevanka, 8/8
21:00Bolezen - Prodajna uspešnica
francoska dokumentarna oddaja
22:00Odmevi
22:40Vreme
22:45Kultura
22:50Šport
23:05Globus
ponovitev
23:40Pričevalci: Zdenka Virant Jan
 
 
 Datumi za ta program: 
 02.09.2014, Tor 
 03.09.2014, Sre 
 04.09.2014, Čet 
 05.09.2014, Pet 
 06.09.2014, Sob 
 07.09.2014, Ned 
 08.09.2014, Pon 
 09.09.2014, Tor 
 10.09.2014, Sre 
 11.09.2014, Čet 
 12.09.2014, Pet 
 13.09.2014, Sob 
 14.09.2014, Ned 
 15.09.2014, Pon 
 
 
 
 Zvrst: Nacionalni Slo 
 SLO 1 
 SLO 1 
 SLO 2 
 SLO 2 
 SLO 3 
 TV Koper 
 TV Maribor 
 
 Izbira zvrsti: 
  
 
 
 
 Jezik: Slovenščina 
 Arena TV 
 ATM Kranjska Gora 
 BK TV 
 BRIO 
 Gea TV 
 GO TV 
 H2O 
 Kanal 10 
 Kanal A 
 KINO 
 Minimax 
 MTV Adria 
 Net TV 
 OTO 
 PETV 
 Planet TV 
 Planet TV 
 POP TV 
 RTS Maribor 
 SLO 1 
 SLO 1 
 SLO 2 
 SLO 2 
 SLO 3 
 Sponka TV 
 Sportklub + 
 Sportklub Slovenija 
 Studio 12 
 S-TV Skledar 
 Šport TV 
 Šport TV 2 
 TV 3 Medias 
 TV AS 
 TV Celje 
 TV Exodus 
 TV Koper 
 TV Maribor 
 TV Primorka 
 TV Veseljak 
 Vaš kanal 
 VTV Velenje 
 
 Izbira jezika: